Uitslagen

Op deze pagina vind je de wedstrijduitslagen van het lopende seizoen bij STWC.eu, uitgeplitst naar de diverse klassen, evenals de standen van de rijders in het kampioenschap.

Finale Races Circuit Zandvoort (6/7 oktober 2018)

Klasse 1start#naampunten
188Ralph Visser44
2202Rianneke Dijkhuis36
339Alexander Grijpma32
Klasse 2start#naampunten
127Jaap Mudde39
247Jim Ringelberg /Gert Jan Konijnendijk34
3227Jacob Outenaar32
4206Johan Hoogewerff31
5321Twan Knop16
694Marcel vd Lip0
Klasse 3start#naampunten
144Olivier Naaktgeboren39
2491Zlatko Bralic31
3176Sjef Janssen30
4142Marc Dijkhuis30
57Michael Uijtermerk26
6270Berry Arendsen19
79Glenn Van Berlo18
8355Patrick de Vreede/Rogier de Leeuw17
9135Peter vd Ham15
10116Thomas Verkuijl0
Klasse 4start#naampunten
1118Henrik Hoeffner40
263Tom Koop32
372Jan Visser30
4155Tony Vijfschaft26
54Eric vd Munckhof22
6208Ted van Vliet14
7255Dirk Dekker0
884Rob vd Broek0
Klasse 5start#naampunten
164Koen43
24Eric vd Munckhof19
Klasse 6start#naampunten
1802Bart/Joop Arendsen /Hein Koopman40
273Henk Thuis6

STWC – Qualifying 1 – per class     STWC – Race 1 – per class    STWC – Qualifying 2 – per class    STWC – Race 2 – per class

Zolder Races (31 aug/1 sept 2018)

Klasse 1start#naampunten
188Ralph Visser41
2202Rianneke Dijkhuis39
339Alexander Grijpma39
Klasse 2start#naampunten
1211Jaap Haak41
2227Jacob v Outenaar34
394Marcel vd Lip20
Klasse 3start#naampunten
144Olivier42
2491Zlatko38
3142Marc32
47Michael26
5271Jerone/Jochem26
6270Berry10
7116Thomas Verkuijl0
8135Peter van de Ham0
9138Gert Jan Konijnendijk0
klasse 4start#naampunten
1118Henrik Hoeffner44
272Jan Visser36
3155Tony Vijfschaft32
4106Joop/Bart Arendsen14
5255Dirk Dekker12
Klasse 5start#naampunten
164Koen de Wit44
2803Gerrit Vos18
Klasse 6start#naampunten
173Henk Thuis4

STWC – Testing – per class  STWC – Qualifying 1 – per class  STWC – Rennen 1 (R2) – per class  STWC – Qualifying 2 – per class  STWC – Rennen 2 (R8) – per class

 

Assen Races (9/10 juni 2018)

Klasse 1start#naampunten
139Alexander Grijpma44
Klasse 2start#naampunten
1227Jacob v Outenaar40
2206Johan Hoogewerff40
347Jim Ringelberg32
4321Twan Knop14
Klasse 3start#naampunten
144Olivier Naaktgeboren37
2491Zlatko Bralic30
3666Remco de Beus26
4142Marc Dijkhuis24
5355Patrick de Vreede/Rogier de Leeuw21
6176Sjef Janssen20
77Michael Uijtermerk19
8119Jeroen de Bresser19
9116Thomas Verkuijl17
10135Peter van de Ham14
1177John den Hollander9
12212Danny Wagtmans7
Klasse 4start#naampunten
1118Henrik Hoeffner44
2155Tony Vijfschaft32
3414Sven Hoffmann32
463Tom Koop18
583Lubbers/Ruitenbeek14
6355Patrick/Rogier de/de  Vreede12
772Jan Visser0
8255Dirk Dekker0
Klasse 5start#naampunten
164Koen de Wit39
2802Hein Koopman22
3800Harbeck/Markert1

Quali zaterdag  Race 1 part 1 Race 1 part 2  Combined Race 1 result Quali zondag Race 2

 

Spa races (26/27 mei 2018)

Klasse 1start#naampunten
1202Rianneke/Marloes Dijkhuis21
239Alexander Grijpma1
Klasse 2start#naampunten
142Peter Terlouw37
2227Jacob van Outenaar36
3211Jaap Haak30
4206Johan Hoogewerff18
594Marcel vd Lip18
6202Rianneke/Marloes Dijkhuis12
Klasse 3start#naampunten
144Olivier Naaktgeboren42
2491Zlatko Bralic36
3116Thomas Verkuijl29
4142Marc Dijkhuis28
5666Remco de Beus25
6176Sjef Janssen21
77Michael Uijtermerk20
8138Gert Jan Konijnendijk0
9270Berry  Arendsen0
10135Peter vd Ham0
Klasse 4start#naampunten
1118Henrik Hoeffner42
2155Tony Vijfschaft34
372Jan Visser19
4255Dirk Dekker16
5106Joop Arendsen14
666Rene Snel0
Klasse 5start#naampunten
164Koen de Wit40
2991Bas vd Ven21

Klik om de bestanden van de Spa Francorchamps te openen
kwalificatie  Race1  Race2

 

Trophy of the Dunes:

 Klasse 1start#naampunten
188Ralph Visser43
239Alexander Grijpma36
 Klasse 2start#naampunten
1211Jaap Haak38
2206Johan Hoogewerff36
3321Twan Knop35
4227Jacob v Outenaar30
Klasse 3start#naampunten
1119Jeroen de Bresser40
2142Marc Dijkhuis30
3491Zlatko Bralic29
47Michael uijtermerk27
5176Sjef Janssen24
6138Gert Jan Konijnendijk22
7666Remco de Beus18
8270Berry Arendsen18
9212Danny Wagtmans15
10135Peter van de Ham14
Klasse 4start#naampunten
172Jan Visser30
2155Tony Vijfschaft28
363Tom Koop26
4208Ted van Vliet23
5118Henrik Hoeffner21
620Fred JR Motorsport19
7106Joop/Bart Arendsen19
866Rene Snel19
913Jan Schouten16
1084Rob vd Broek14
11255Dirk Dekker12
 Klasse 5start#naampunten
164Koen de Wit40
2991Bas van de Ven39

Klik om de bestanden van de Trophy of the Dunes te openen
Vrije Training  Kwalificatie  Race 1  Race 2
Uitgebreidere informatie vind je hier.