Results

Om this page you will find the results of our races. Sorted by division.

Finale Races Circuit Zandvoort (6/7 oktober 2018)

Klasse 1start#naampunten
188Ralph Visser44
2202Rianneke Dijkhuis36
339Alexander Grijpma32
Klasse 2start#naampunten
127Jaap Mudde39
247Jim Ringelberg /Gert Jan Konijnendijk34
3227Jacob Outenaar32
4206Johan Hoogewerff31
5321Twan Knop16
694Marcel vd Lip0
Klasse 3start#naampunten
144Olivier Naaktgeboren39
2491Zlatko Bralic31
3176Sjef Janssen30
4142Marc Dijkhuis30
57Michael Uijtermerk26
6270Berry Arendsen19
79Glenn Van Berlo18
8355Patrick de Vreede/Rogier de Leeuw17
9135Peter vd Ham15
10116Thomas Verkuijl0
Klasse 4start#naampunten
1118Henrik Hoeffner40
263Tom Koop32
372Jan Visser30
4155Tony Vijfschaft26
54Eric vd Munckhof22
6208Ted van Vliet14
7255Dirk Dekker0
884Rob vd Broek0
Klasse 5start#naampunten
164Koen43
24Eric vd Munckhof19
Klasse 6start#naampunten
1802Bart/Joop Arendsen /Hein Koopman40
273Henk Thuis6

STWC – Qualifying 1 – per class     STWC – Race 1 – per class    STWC – Qualifying 2 – per class    STWC – Race 2 – per class

 

Zolder Races (31 aug/1 sept 2018)

Klasse 1start#naampunten
188Ralph Visser41
2202Rianneke Dijkhuis39
339Alexander Grijpma39
Klasse 2start#naampunten
1211Jaap Haak41
2227Jacob v Outenaar34
394Marcel vd Lip20
Klasse 3start#naampunten
144Olivier42
2491Zlatko38
3142Marc32
47Michael26
5271Jerone/Jochem26
6270Berry10
7116Thomas Verkuijl0
8135Peter van de Ham0
9138Gert Jan Konijnendijk0
klasse 4start#naampunten
1118Henrik Hoeffner44
272Jan Visser36
3155Tony Vijfschaft32
4106Joop/Bart Arendsen14
5255Dirk Dekker12
Klasse 5start#naampunten
164Koen de Wit44
2803Gerrit Vos18
Klasse 6start#naampunten
173Henk Thuis4

STWC – Testing – per class  STWC – Qualifying 1 – per class  STWC – Rennen 1 (R2) – per class  STWC – Qualifying 2 – per class  STWC – Rennen 2 (R8) – per class

 

Assen Races (9/10 juni 2018)

Klasse 1start#naampunten
139Alexander Grijpma44
Klasse 2start#naampunten
1227Jacob v Outenaar40
2206Johan Hoogewerff40
347Jim Ringelberg32
4321Twan Knop14
Klasse 3start#naampunten
144Olivier Naaktgeboren37
2491Zlatko Bralic30
3666Remco de Beus26
4142Marc Dijkhuis24
5355Patrick de Vreede/Rogier de Leeuw21
6176Sjef Janssen20
77Michael Uijtermerk19
8119Jeroen de Bresser19
9116Thomas Verkuijl17
10135Peter van de Ham14
1177John den Hollander9
12212Danny Wagtmans7
Klasse 4start#naampunten
1118Henrik Hoeffner44
2155Tony Vijfschaft32
3414Sven Hoffmann32
463Tom Koop18
583Lubbers/Ruitenbeek14
6355Patrick/Rogier de/de  Vreede12
772Jan Visser0
8255Dirk Dekker0
Klasse 5start#naampunten
164Koen de Wit39
2802Hein Koopman22
3800Harbeck/Markert1

Quali zaterdag  Race 1 part 1 Race 1 part 2  Combined Race 1 result Quali zondag Race 2

 

Spa races (26/27 mei 2018)

Klasse 1start#naampunten
1202Rianneke/Marloes Dijkhuis21
239Alexander Grijpma1
Klasse 2start#naampunten
142Peter Terlouw37
2227Jacob van Outenaar36
3211Jaap Haak30
4206Johan Hoogewerff18
594Marcel vd Lip18
6202Rianneke/Marloes Dijkhuis12
Klasse 3start#naampunten
144Olivier Naaktgeboren42
2491Zlatko Bralic36
3116Thomas Verkuijl29
4142Marc Dijkhuis28
5666Remco de Beus25
6176Sjef Janssen21
77Michael Uijtermerk20
8138Gert Jan Konijnendijk0
9270Berry  Arendsen0
10135Peter vd Ham0
Klasse 4start#naampunten
1118Henrik Hoeffner42
2155Tony Vijfschaft34
372Jan Visser19
4255Dirk Dekker16
5106Joop Arendsen14
666Rene Snel0
Klasse 5start#naampunten
164Koen de Wit40
2991Bas vd Ven21

Klik om de bestanden van de Spa Francorchamps te openen
kwalificatie  Race1  Race2

 

Trophy of the Dunes:

 Klasse 1start#naampunten
188Ralph Visser43
239Alexander Grijpma36
 Klasse 2start#naampunten
1211Jaap Haak38
2206Johan Hoogewerff36
3321Twan Knop35
4227Jacob v Outenaar30
Klasse 3start#naampunten
1119Jeroen de Bresser40
2142Marc Dijkhuis30
3491Zlatko Bralic29
47Michael uijtermerk27
5176Sjef Janssen24
6138Gert Jan Konijnendijk22
7666Remco de Beus18
8270Berry Arendsen18
9212Danny Wagtmans15
10135Peter van de Ham14
Klasse 4start#naampunten
172Jan Visser30
2155Tony Vijfschaft28
363Tom Koop26
4208Ted van Vliet23
5118Henrik Hoeffner21
620Fred JR Motorsport19
7106Joop/Bart Arendsen19
866Rene Snel19
913Jan Schouten16
1084Rob vd Broek14
11255Dirk Dekker12
 Klasse 5start#naampunten
164Koen de Wit40
2991Bas van de Ven39

Klik om de bestanden van de Trophy of the Dunes te openen
Vrije Training  Kwalificatie  Race 1  Race 2
Uitgebreidere informatie vind je hier.